főoldalpályázatokdokumentumokArany Jánoseredményeinkinfo

VASVÁR

MozaWeb

Sulinet

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

Sulinet Digitális Tudásbázis

Google keresés

MAGYARORSZÁG

 Dr. Bendefy László Városi Könyvtár

Nagy Gáspár Kulturális Központ

Bodócky István: Függesztett térkonstrukció

 

 

Testnevelés és sport

2017-2018. tanév
Egyéni
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
          Frigyné Kiss Éva
          Hubay Kinga
          Kovács Csaba
          Kónyáné Novák Katalin
          Németh Éva
          Pálla Csaba
          Süle Erika
          Szakály Mónika
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-alsó tagozaton Frigy Marcell 4.a 1.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-alsó tagozaton Tóth Levente 3.b 2.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-alsó tagozaton Szaller Máté 3.a 3.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-alsó tagozaton Tóth Csenge 3.b 1.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-alsó tagozaton Tavasz Lola 2.b 2.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-alsó tagozaton Takács Dorina 3.a 3.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-felső tagozaton Böröcz Máté 8.b 1.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-felső tagozaton Horváth Krisztofer Milán 8.b 2.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-felső tagozaton Horváth Lajos 8.a 3.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-felső tagozaton Márton Sára 7.a 1.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-felső tagozaton Kálai Jázmin 6.b 2.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny abszolút helyezettek-felső tagozaton Kiss Rebeka 5.b 3.  
testnevelés Európai Diáksport Nap futóverseny Vojnovics Bertalan 1.a 1.  
    Török Barna 1.b 1.  
    Gergely Adél 1.a 1.  
    Dóczi Eszter 1.b 1.  
    Varga Botond 1.a 2.  
    Gargya Noel 1.b 2.  
    Polgár Diána Izabella 1.a 2.  
    Kovács Laura 1.b 2.  
    Nagy Zétény 1.a 3.  
    Kiss Kornél 1.b 3.  
    Varga Boglárka 1.a 3.  
    Horváth Boglárka 1.b 3.  
    Balla Krisztofer 2.a 1.  
    Kanizsai Martin 2.b 1.  
    Kovács Csenge 2.a 1.  
    Tavasz Lola 2.b 1.  
    Bartók Richárd 2.a 2.  
    Vinkelbauer Áron 2.b 2.  
    Barbalics Jázmin 2.a 2.  
    Vízvári Nóra 2.b 2.  
    Kovács Bertalan 2.a 3.  
    Kovács Ármin 2.b 3.  
    Vargyai Sára 2.a 3.  
    Offenmüller Bianka 2.b 3.  
    Szaller Máté 3.a 1.  
    Tóth Levente 3.b 1.  
    Takács Dorina 3.a 1.  
    Tóth Csenge 3.b 1.  
    Frigy Tibor 3.a 2.  
    Kránitz Balázs 3.b 2.  
    Hermán Diána 3.a 2.  
    Horváth Anna 3.b 2.  
    Süle Patrik 3.a 3.  
    Kiss István 3.b 3.  
    Gergely Nóra 3.a 3.  
    Balogh Jázmin Zsóka 3.b 3.  
    Frigy Marcell 4.a 1.  
    Szakály Dominik 4.b 1.  
    Magyar Adél 4.a 1.  
    Kovács Mirella 4.b 1.  
    Csizmazia Péter 4.a 2.  
    Goda Máté 4.b 2.  
    Tóth Napsugár 4.a 2.  
    Kanizsai Olívia 4.b 2.  
    Sáhó Patrik 4.a 3.  
    Káldi Zalán 4.b 3.  
    Orbán Vanessza 4.a 3.  
    Tavasz Panna 4.b 3.  
    Holdosi Szebasztián 5.a 1.  
    Horváth Kevin 5.b 1.  
    Sándor Ilona Hermina 5.a 1.  
    Kiss Rebeka 5.b 1.  
    Papp Gergő 5.a 2.  
    Németh Richárd 5.b 2.  
    Kónya Enikő 5.a 2.  
    Ódor Nikolett 5.b 2.  
    Baranyai Máté 5.a 3.  
    Pintér Barnabás 5.b 3.  
    Kiss Kármen 5.a 3.  
    Keszthelyi Szófia 5.b 3.  
    Kancsal Mihály 6.a 1.  
    Marton Milán 6.b 1.  
    Szekeres Alexa 6.a 1.  
    Kálai Jázmin 6.b 1.  
    Gombás Marcell 6.a 2.  
    Horváth Albert Flórián 6.b 2.  
    Maráci Liliána 6.a 2.  
    Fekete Niké Angyalka 6.b 2.  
    Balogh Kristóf 6.a 3.  
    Józsa István 6.b 3.  
    Horváth Mária 6.a 3.  
    Gerencsér Luca Hajna 6.b 3.  
    Baranyai Benedek 7.a 1.  
    Pintér Roland 7.b 1.  
    Márton Sára 7.a 1.  
    Koppán Alexa 7.b 1.  
    Péter Dominik 7.a 2.  
    Kutasi Brendon 7.b 2.  
    Horváth Kinga 7.a 2.  
    Bertha Anna 7.b 2.  
    Fekete Patrik 7.a 3.  
    Horváth Szabolcs 7.b 3.  
    Jakab Diána 7.a 3.  
    Török Barbara 7.b 3.  
    Horváth Lajos 8.a 1.  
    Böröcz Máté 8.b 1.  
    Takács Réka 8.a 1.  
    Varga Szilvia 8.b 1.  
    Dedics Viktor 8.a 2.  
    Horváth Krisztofer Milán 8.b 2.  
    Gerencsér Orsolya 8.a 2.  
    Szabó Liliána 8.b 2.  
    Németh Balázs 8.a 3.  
    Kovács Milán 8.b 3.  
    Dedics Virág 8.a 3.  
    Horváth Réka 8.b 3.  

 

 

Középiskolák

Bolyai János

Kanizsai Dorottya

Premontrei Rendi

Nagy Lajos

Jurisich Miklós

Béri Balog Ádám

Gépipari szakközépiskola

Kereskedelmi és vendéglátói

Hermann Ottó

Élelmiszeripari

Rázsó Imre

Hefele Menyhért

Kölcsey Ferenc

Műszaki Szakképző

Savaria

Nádasdy Tamás

Horváth Boldizsár

Zrínyi Miklós

Ganz - Munkácsy

VM DASZK Vép

 

Hasznos linkek

Oktatási Hivatal

NYME PSZK

EEM

Osztályfőnök

MPT

MTT

E-tanárikar

TTE

Ökoiskola

 

Letöltések

Mérések

Felvételi

 

Levelezés

gmail.hu

indamail

freemail

gmail.com

 

Könyvkiadók

Mozaik kiadó

Műszaki kiadó

Apáczai kiadó

Nemzedékek tudása

 

 

Kardos László Általános Iskola, Vasvár, József Attila u. 23 - 25.
Telefon: 06 - 94 /573-100
OM azonosító: 036627
Intézményvezető: Sejberné Szabó Marianna
e-mail: iskola.kardos.vasvar(kukac)gmail.com