főoldalpályázatokdokumentumokArany Jánoseredményeinkinfo

VASVÁR

MozaWeb

Sulinet

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

Sulinet Digitális Tudásbázis

Google keresés

MAGYARORSZÁG

 Dr. Bendefy László Városi Könyvtár

Nagy Gáspár Kulturális Központ

Bodócky István: Függesztett térkonstrukció

 

 

 

 

 

 

Területi

2017-2018. tanév
Egyéni  
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
magyar Mesemondó és meseillusztráló verseny Szakály Dominik 4.b 1. Tüskés Marianna
magyar Mesemondó és meseillusztráló verseny Káldi Vince 2.b 1. Kovácsné Németh Edit
magyar Mesemondó és meseillusztráló verseny Galambos Nóra 2.b 3. Kovácsné Németh Edit
magyar Mesemondó és meseillusztráló verseny Szabó Csenge 2.b 1. Kovácsné Németh Edit
magyar Mesemondó és meseillusztráló verseny Vargyai Sára 2.a 1. Maráczi Beáta
magyar Mesemondó és meseillusztráló verseny Szijártó Szonja 3.a 3. Süle Erika
technika és életvitel "Ismerem a technikai környezetemet" Tavasz Botond 6.b 1. Dienes Zoltán
    Józsa István 6.b 2. és 3. Dienes Zoltán
    Horváth Luca 5.a 2. és 3. Fülöp Zsoltné
    Szatmári Soma 8.b 1. Dienes Zoltán
    Jakab Diána 7.a 2. Fülöp Zsoltné
    Kántor György 8.a 3. Dienes Zoltán
testnevelés Terematlétika/30m futás Kiss Rebeka 5.b 3.  
    Holdosi Szebasztián 5.a 2.  
    Végh Franciska 7.b 2.  
    Dávid Anna 7.b 3.  
    Horváth Lajos 8.a 2.  
    Németh Raul 8.b 3.  
    Tóth Levente 3.b 2.  
    Horváth Anna 3.b 1.  
    Kovács Mirella 4.b 2.  
    Bognár Kincső 4.a 3.  
  Terematlétika/medicinlabda hajítás Viola Alexandra 6.a 1.  
    Nagy Szintia 5.b 2.  
    Jakab Noémi 5.a 3.  
    Jakab Martin 6.a 2.  
    Wessely Bálint 6.a 3.  
    Káldi Réka 7.b 1.  
    Tóth Gabriella 7.a 2.  
    Nagy Laura 7.b 3.  
    Horváth Lajos 8.a 1.  
    Németh Raul 8.b 2.  
    Böröcz Máté 8.b 3.  
    Viola Martin 4.a 1.  
    Boromisza Marcell 3.b 3.  
    Kovács Mirella 4.b 1.  
    Horváth Anna 3.b 2.  
  Terematlétika/6 körös futás Kiss Rebeka 5.b 1.  
    Marton Milán 6.b 3.  
    Horváth Kinga 7.a 1.  
    Varga Szilvia 8.b 2.  
    Végh Franciska 7.b 3.  
     Horváth Lajos 8.a 1.  
    Horváth Krisztofer Milán 8.b 2.  
  Terematlétika/3 körös futás Szakály Dominik 4.b 2.  
    Frigy Marcell  4.a 3.  
    Horváth Anna 3.b 1.  
    Kovács Mirella 4.b 2.  
    Tóth Csenge 3.b 3.  
  Terematlétika/ 5ös ugrás Kiss Rebeka 5.b 2.  
    Molnár Jácint 5.b 3.  
    Végh Franciska 7.b 2.  
    Böröcz Máté 8.b 2.  
  Terematlétika/ helyből távolugrás Csizmazia Péter 4.a 1.  
    Tóth Levente 3.b 2.  
    Kovács Mirella 4.b 1.  
    Horváth Anna 3.b 3.  
  Terematlétika/ magasugrás Kiss Rebeka 5.b 2.  
    Balogh Boglárka 5.a 3.  
    Holdosi Szebasztián 5.a 1.  
    Gombás Marcell 6.a 2.  
    Molnár Jácint 5.b 2.  
    Balogh Kristóf 6.a 3.  
    Gerencsér Orsolya 8.a 1.  
    Horváth Kinga 7.a 2.  
    Végh Franciska 7.b 3.  
    Kántor György 8.a 1.  
    Horváth Krisztofer Milán 8.b 3.  
magyar Dr. Bendefy László Városi Könyvtár Térségi Mesemondó Verseny  Vinkelbauer Áron 2.b különdíj Kovácsné Németh Edit
  Szabó Csenge 2.b 3. Kovácsné Németh Edit
  Bozzai Anna 2.a 1. Maráczi Beáta
  Podobni Eszter 2.a 2. Maráczi Beáta
  Kőris Richárd 2.a 2. Maráczi Beáta
  Balla Krisztofer 2.a 3. Maráczi Beáta
  Szakály Dominik 4.b 1. Szakályné Pados Edit
  Kovács Mirella 4.b 2. Tüskés Marianna
  Vinkelbauer Ákos 4.b 3. Tüskés Marianna
  Szaller Anna 4.b különdíj Kovácsné Horváth Erika
  Vincze Zita 1.b 3. Somlai Judit, Papp Zsuzsanna
magyar Regösök Húrján Országos Vers-és Prózamondó Verseny Szakály Dominik Péter 4.b 1. Szakályné Pados Edit
magyar Győrvári versmondó verseny Purgai Zsolt 5.b 2. Siposné Káldy Gyöngyi
    Sipos Anna 7.b 1. Szalainé Kiss Viktória
  Kerékpáros Ifjúsági Kupa  Kántor György 8.a 1. Dienes Zoltán
    Kutasi Brendon 7.b 2. Dienes Zoltán
    Szabó Natália 8.b 2. Dienes Zoltán
magyar Költészetnapi versmondó verseny-Boba Káldi Vince 2.b 2. Kovácsné Németh Edit
testnevelés Terematlétika/magasugrás Kántor György 8.a 1. Pálla Csaba
  Terematlétika/6 körös futás Horváth Lajos 8.a 3. Pálla Csaba
  Terematlétika/medicinlabda lökés Horváth Lajos 8.a 4. Pálla Csaba
testnevelés Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/váltófutás Viola Alexandra 6.a 1. Pálla Csaba
    Kiss Kármen 5.a  
    Sándor Ilona 5.a  
    Kálai Jázmin 6.b  
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/medicinlabda lökés Viola Alexandra 6.a 1. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/mezei futás Kálai Jázmin 6.b 1. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/30 m futás Kiss Kármen 5.a 2. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/mezei futás Sándor Ilona 5.a 3. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/medicinlabda lökés Kálai Jázmin 6.b 3. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérséi atlétika/távolugrás Wessely Bálint 6.a 1. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/váltófutás Józsa István 6.b 1. Pálla Csaba
    Gombás Marcell 6.a  
    Wessely Bálint 6.a  
    Purgai Zsolt 5.b  
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/medicinlabda lökés Józsa István 6.b 2. Pálla Csaba
    Gombás Marcell 6.a 2. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/váltófutás Horváth Kinga 7.a 1. Pálla Csaba
    Tóth Gabriella 7.a  
    Kóbor Boglárka 7.a  
    Dávid Anna 7.b  
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/mezei futás Horváth Kinga 7.a 1. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa:kistérségi atlétika/30 m futás Dávid Anna 7.b 1. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/ 30m futás Varga Szilvia 8.b 2. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/távolugrás Kóbor Boglárka 7.a 2. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/mezei futás Kóbor Boglárka 7.a 2. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/mezei futás Tóth Gabriella 7.a 3. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/súlylökés Tóth Gabriella 7.a 3. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/mezei futás Varga Szilvia 8.b 3. Pálla Csaba
    Dávid Anna 7.b 3. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/30 m futás Kóbor Boglárka 7.a 3. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/váltófutás Horváth Milán 8.b 1. Pálla Csaba
    Bódi Bálint 8.b  
    Pintér Roland 7.b  
    Baranyai Benedek 7.a  
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/mezei futás Horváth Milán 8.b 1. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/30 m futás Bódi Bálint 8.b 1. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/súlylökés Bódi Bálint 8.b 1. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/mezei futás Bódi Bálint 8.b 2. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/ távolugrás Horváth Milán 8.b 2. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/távolugrás Bódi Bálint 8.b 3. Pálla Csaba
  Mindszenty kupa: kistérségi atlétika/30 m futás Horváth Milán 8.b 3. Pálla Csaba
Csapat          
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
magyar Mesemondó és meseillusztráló verseny Kanizsai Olívia, Tavasz Panna 4.b 1. Tüskés Marianna
magyar Mesemondó és meseillusztráló verseny Huszár Hanna, Hermán Diána 3.a 3. Süle Erika
testnevelés Prinz kupa Kránitz Balázs 3.b 1. Kónyáné Novák Katalin
    Tóth Levente 3.b  
    Pintér Noel Alsóújlak  
    Németh Richárd 5.b  
    Baranyai Máté 5.a  
    Papp Benjámin 4.b  
    Káldi Zalán 4.b  
magyar Kistérségi anyanyelvi verseny Podobni Eszter 2.a 3. Maráczi Beáta
    Papp Hajnalka 3.a Süle Erika
    Sáry Dorka    
    Szalay Benedek 4.a Németh Éva
    Galambos Nóra 2.b 4. Kovácsné Németh Edit
    Ferencz-Csibi Kata 3.b Frigyné Kiss Éva
    Wagner Kevin 4.b Tüskés Marianna
    Koppán Márk 4.b  
testnevelés Rába kupa Németh Richárd 5.b 1. Kónyáné Novák Katalin
    Papp Benjámin 4.b  
    Káldi Zalán 4.b  
    Kránitz Balázs 3.b  
    Tóth Levente 3.b  
    Frigy Tibor 3.a  
    Pintér Noel Alsóújlak  
testnevelés Batthyány kupa Németh Richárd 5.b 2. Kónyáné Novák Katalin
    Ódor Ármin 5.a  
    Holdosi Szebasztián 5.a  
    Pintér Barnabás 5.b  
    Baranyai Máté 5.a  
    Káldi Zalán 4.b  
    Kránitz Balázs 3.b  
    Pintér Noel Alsóújlak  
testnevelés Nyuszi kupa Horváth Kinga 7.a 1. Pálla Csaba, Kovács Csaba
    Frigy Veronika 7.b  
    Káldi Réka 7.b  
    Tóth Gabriella 7.a  
    Végh Franciska 7.b  
    Márton Sára 7.a  
    Koppán Alexa 7.a  
    Dávid Anna 7.b  
    Bertha Anna 7.b  
    Szabó Natália 8.b  
testnevelés Egervölgy kupa-III.korcsoport Németh Richárd 5.b 1. Pálla Csaba
    Baranyai Máté 5.a  
    Ódor Ármin 5.a  
    Pintér Barnabás 5.b  
    Holdosi Szebasztián 5.a  
    Józsa István 6.a  
    Marton Milán 6.b  
  Egervölgy kupa-IV.korcsoport Bódi Bálint 8.b 1. Pálla Csaba
    Szekeres Martin 8.a  
    Horváth Milán 8.b  
    Horváth Rikárdó 8.b  
    Berta Dániel 8.a  
    Gál Bence 8.a  

 

2016-2017. tanév
Egyéni          
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
Testnevelés Atlétika 5 próba Vincze Flóra 8.a 2. Pálla Csaba/Hubay Kinga
Magyar irodalom Költészetnapi versmondó verseny, Boba Kanizsai Olívia 3.b 3. Tüskés Marianna/ Kósa Veronika
Magyar irodalom Költészetnapi versmondó verseny, Boba Biró Adél 4.b 2. Módli Istvánné
Magyar irodalom Költészetnapi versmondó verseny, Boba Cséri Alexandra  8.a 2. Siposné Káldy Gyöngyi
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Szijártó Szonja 2.a 3. Süle Erika
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Bozzai Anna 1.a 1. Maráczi Beáta
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Balla Krisztofer 1.a különdíj Maráczi Beáta
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Kőris Richárd  1.a különdíj Maráczi Beáta
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Virág Lilla 2. b 3. Papp Zsuzsanna
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Horváth Dóra 2. b különdíj Papp Zsuzsanna
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Szakály Dominik 3.b 1. Tüskés Marianna
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Bíró Adél 4.b 1. Frigyné Kiss Éva
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Kanzsai Olívia 3.b 2. Tüskés Marianna
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Wagner Kevin 3.b 2. Tüskés Marianna
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Káldi Zalán 3.b 2. Tüskés Marianna
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Kovács Mirella 3.b 3. Tüskés Marianna
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Koppán Márk 3.b 3. Tüskés Marianna
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Vinkelbauer Ákos 3.b 3. Tüskés Marianna
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Krisztánovics Alexa 4.a különdíj Módli Istvánné
Magyar irodalom Városi könyvtár mesemondó versenye Szathmáry Rebeka 4.a különdíj Módli Istvánné
  Komplex vetélkedő Polgár János 2. I.  
  A bolygó védői csapat Török Viktória 3. I. Némethné Auer Valéria
    Horváth Luca 4. I. Kónyáné Novák Katalin
    Dóka Anabella 4. I.  
  Komplex vetélkedő Tóth Franciska 2. II. Süle Erika
  Nyomkeresők csapata Szalai Benedek 3. II. Németh Éva
    Sipos Dániel 4. II. Módli Istvánné
    Szekeres-Catomió Emma 4. II.  
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/medicinlabda hajítás Kovács Mirella 3.b 2. Kónyáné Novák Katalin
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/medicinlabda hajítás Nagy Szintia 4.b 3. Frigyné Kiss Éva
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/3 körös futás Horváth Kevin 4.b 3. Frigyné Kiss Éva
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/3 körös futás Kiss Rebeka 4.b 1. Frigyné Kiss Éva
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/3 körös futás Pintér Bianka 4.b 2. Frigyné Kiss Éva
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/ 3 körös futás Bognár Kincső 3.a 2. Németh Éva
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/3 körös futás Kovács Mirella 3.b 3. Kónyáné Novák Katalin
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/helyből távolugrás Holdosi Szebasztián 4.a 3. Frigyné Kiss Éva
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/helyből távolugrás Kiss Rebeka 4.b 1. Frigyné Kiss Éva
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/helyből távolugrás Kovács Mirella 3.b 2. Kónyáné Novák Katalin
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/helyből távolugrás Nagy Szintia 4.b 3. Frigyné Kiss Éva
Testnevelés Atlétika/II.korcsoport/helyből távolugrás Pintér Bianka 4.b 3. Frigyné Kiss Éva
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/30m futás Józsa István 5.b 1. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/30m futás Péter Dominik 6.b 2. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/30m futás Végh Franciska 6.b 1. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/30m futás Dávid Anna 6.b 2. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/30m futás Horváth Kinga 6.a 3. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/medicinlabda hajítás Fekete Patrik 6.a 1. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/medicinlabda hajítás Jakab Martin 5.a 2. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/medicinlabda hajítás Zubor Márk 6.b 3. Kovács Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/medicinlabda hajítás Tóth Gabriella 6.a 1. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/medicinlabda hajítás Nyári Dzsesszika 5.b 3. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/6 körös futás Baranyai Benedek 6.a 1. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/6 körös futás Péter Dominik 6.b 2. Kovács Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/6 körös futás Véber Patrik 6.a 3. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/6 körös futás Horváth Kinga 6.a 1. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/6 körös futás Dávid Anna 6.b 2. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/6 körös futás Végh Franciska 6.b 3. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/ötösugrás Józsa István 5.b 3. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/ötösugrás Végh Franciska 6.b 1. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/ötösugrás Sipos Anna 6.b 2. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/magasugrás Giczi Márk 6.b 1. Kovács Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/magasugrás Józsa István 5.b 2. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/magasugrás Fekete Patrik 6.a 3. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/magasugrás Végh Franciska 6.b 1. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/magasugrás Ódor Katalin 6.b 2. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/III.korcsoport/magasugrás Horváth Kinga 6.a 3. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/30m futás Vincze Flóra 8.a 3. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/30m futás Balogh Bence 8.a 3. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/medicinlabda hajítás Zsoldos Csenge 8.a 2. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/medicinlabda hajítás Tóth Gabriella 6.a 3. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/medicinlabda hajítás Maráci József 8.b 1. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/medicinlabda hajítás Nyul Tibor 8.a 2. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/6 körös futás Vincze Flóra 8.a 2. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/6 körös futás Varga Krisztián 8.a 1. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/6 körös futás Kántor György 7.a 3. Kovács Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/ötösugrás Kancsal Alina 8.b 1. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/ötösugrás Zsoldos Csenge 8.a 3. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/ötösugrás Böröcz Máté 7.b 2. Kovács Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/ötösugrás Balogh Bence 8.a 3. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/magasugrás Vincze Flóra 8.a 1. Hubay Kinga
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/magasugrás Varga Szilvia 7.b 3. Kovács Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/magasugrás Böröcz Máté 7.b 1. Kovács Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/magasugrás Balogh Bence 8.a 2. Pálla Csaba
Testnevelés Atlétika/IV.korcsoport/magasugrás Kántor György 7.a 3. Kovács Csaba
Csapat          
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
Testnevelés Batthyány kupa-Jánosháza Németh Richárd 4.o. 3. Kónyáné Novák Katalin
    Pintér Noel 4.o.
    Pintér Barnabás 3.o.
    Csizmazia Péter 3.a
    Papp Benjamin 3.b
    Káldi Zalán 3.b
    Holdosi Szebasztián 4.a gólkirály
Magyar Anyanyelvi vetélkedő Virág Lilla 2.b 3. Módli Istvánné
    Szabó Réka 3.b Tüskés Marianna
    Bíró Adél 4.b  
    Tőke Anna 4.b  
Magyar Anyanyelvi vetélkedő Sáry Dorka 2.a 2. Módli Istvánné
    Orbán Vanessza 3.a Németh Éva
    Baranyai Máté 4.a  
    Szekeres-Catomio Emma 4.a  
Testnevelés Diákolimpia Jakab Diána 6.a 2. Kovács Csaba
    Horváth Kinga Rebeka 6.a
    Tóth Gabriella 6.a
    Frigy Veronika 6.b
    Káldi Réka 6.b
    Koppán Alexa 6.b
    Végh Franciska 6.b
    Dávid Anna 6.b
    Bertha Anna 6.b
    Nagy Laura 6.b
  Elsősegélynyújtó Tóth Gabriella 6.a 1. Jakabné Varga Ildikó
    Tánczos Martin 6.a
    Tánczos Kornélia 6.a
    Márton Sára 6.a
    Jakab Diána 6.a
  Csecsemőgondozó Tánczos Kornélia 6.a 1. Jakabné Varga Ildikó
    Márton Sára 6.a Kovácsné Tasnádi Katalin
    Jakab Diána 6.a  
Magyar Bertha György Mesevetélkedő Rábahídvég Horváth Luca 4.o 2. Némethné Auer Valéria
  Németh Réka 3.o Papp Veronika
  Török Viktória 3.o  
  Fekete Amina 2.o.  
Komplex Komplex vetélkedő Horváth Luca 4.o 1. Papp Veronika
    Dóka Annabell 4.o Némethné Auer Valéria
    Török Viktória 3.o Kónyáné Novák Katalin
    Polgár János 2.o.  
Testnevelés IV.korcsoport foci elődöntő Frigy Bence 8.a 1. Pálla Csaba
    Németh Raul 7.b
    Keszthelyi Tibor 8.b
    Balogh Bence 8.a
    Nagy Joakim Ruben 8.a
    Smolczer Zoltán 8.b
    Varga Krisztián 8.a
    Maráczi József 8.b
    Kovács Milán 7.b
    Kántor György 7.a
Testnevelés IV.korcsoport futball elődöntő Papp Kinga 8.a 3. Pálla Csaba
    Szabó Natália 7.b
    Kóbor Boglárka 6.a
    Dávid Anna 6.b
    Varga Szilvia 7.b
    Wágner Jenni 8.a
    Dóczi Barbara 8.b
    Kaczor Bianka 8.b
    Horváth Dzsenna Romina 7.b
  Ifjúsági Katasztrófavédelmi Verseny Kutasi Brendon 6.b 3. Dienes Zoltán
    Zubor Márk 6.b
    Németh Balázs 7.a
    Kántor György 7.a
Testnevelés Sportjáték bajnokság Balogh Bence 8.a 1.  
    Frigy Bence 8.a
    Kántor György 7.a
    Keszthelyi Tibor 8.b
    Kovács Milán 7.b Kovács Csaba
    Maráci József  8.b Pálla Csaba
    Nagy Joakim Ruben 8.a  
    Németh Raul 7.b
    Smolczer Zoltán 8.b
    Varga Krisztián 8.a
  Sportjáték bajnokság Baranyai Benedek 6.a 4.  
    Bódi Bálint 7.b
    Giczi Márk 6.b
    Huszár Márk 6.a Pálla Csaba
    Konnáth Bence 6.b Kovács Csaba
    Marton Milán 5.b  
    Péter Dominik 6.a
    Véber Patrik 6.a
    Varga Dávid 6.a
    Vincze Bálint 6.a
Testnevelés Diákolimpia-labdarúgás Frigy Marcell 3.a 2. Frigyné Kiss Éva
    Káldi Zalán 3.b    
    Papp Benjamin 3.b    
    Koppán Márk 3.b    
    Vinkelbauer Ákos 3.b    
    Tánczos Benjamin 3.b    
    Baranyai Máté 4.a   Kónyáné Novák Katalin
    Holdosi Szebasztián 4.a    
    Ódor Ármin 4.a    
    Németh Richárd Alsóújlak 4.    
    Pintér Barnabás Alsóújlak 4.    
    Pintér Noel Alsóújlak 3.    
Testnevelés Diákolimpia-labdarúgás Tóth Levente 2.b 3. Horváthné Kovács Katalin
    Kránitz Balázs 2.b    
    Kiss István 2.b    
    Frigy Tibor 2.a    
    Tánczos Benjamin 3.b    
    Ódor Milán 2.a    
    Pintér Noel Alsóújlak 3.    
Testnevelés Prinz Labdarúgó torna Baranyai Máté 4.a 1. Frigyné Kiss Éva
    Hantó Roland 4.a   Kónyáné Novák Katalin
    Holdosi Szebasztián 4.a    
    Németh Richárd Alsóújlak 4.    
    Papp Benjamin 3.b    
    Frigy Marcell 3.a 6.  
    Gábor Attila 4.b    
    Káldi Zalán 3.b    
    Tánczos Benjamin 3.b    
    Papp Benjamin 3.b    
Testnevelés Prinz Labdarúgó torna Németh Richárd Alsóújlak 4. a torna legeredményesebb játékosa Kónyáné Novák Katalin
Testnevelés Mikulás kupa Vincze Flóra   1.  
    Bódi Luca      
    Kaczor Bianka     Pálla Csaba
    Dóczi Barbara 6.évf.   Kovács Csaba
    Cséri Alexandra 8.évf.   Hubay Kinga
    Káldi Réka      
    Végh Franciska      
    Horváth Kinga      
Testnevelés Diákolimpia/Labdarúgás/II.korcsoport Baranyai Máté 4.a 3.  
    Frigy Marcell 3.a    
    Hantó Roland 4.a    
    Holdosi Szebasztián 4.a    
    Józsa István 5.b   Frigyné Kiss Éva
    Káldi Zalán 3.b   Kónyáné Novák Katalin
    Ódor Ármin 4.a    
    Németh Richárd 4. Alsóújlak    
    Pintér Barnabás 4. Alsóújlak    
    Papp Benjamin 3.b    
Testnevelés Diákolimpia/Labdarúgás/I.korcsoport Kránitz Balázs 2.b