főoldalpályázatokdokumentumokArany Jánoseredményeinkinfo

VASVÁR

MozaWeb

Sulinet

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

Sulinet Digitális Tudásbázis

Google keresés

MAGYARORSZÁG

 Dr. Bendefy László Városi Könyvtár

Nagy Gáspár Kulturális Központ

Bodócky István: Függesztett térkonstrukció

 

 

 

 

 

 

Országos

2016-2017. tanév
Egyéni
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
Irodalom A költő hazatér-vers-és prózamondó találkozó Cséri Alexandra 8.a arany Siposné Káldy Gyöngyi
Irodalom Arany János vers-, énekelt vers-és prózamondó verseny Sipos Anna 6.b bronz Szalainé Kiss Viktória
Irodalom Arany János vers-, énekelt vers-és prózamondó verseny Piri Vivien 5.a ezüst Farkas Anikó
Irodalom Arany János vers-, énekelt vers-és prózamondó verseny Boromisza Anita 5.a ezüst Kovácsné Horváth Erika
Irodalom Arany János vers-, énekelt vers-és prózamondó verseny Cséri Alexandra 8.a arany Siposné Káldy Gyöngyi
Számítástechnika Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny Tóth Andor 8.b 5. Pál Katalin
Számítástechnika Kozma László Országos Informatika verseny Kancsal Mihály 5.a 8. Pál Katalin
Számítástechnika Kozma László Országos Informatika verseny Tánczos Martin 6.a 9. Pál Katalin
Számítástechnika Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny Szatmári Soma 7.b 10. Pál Katalin
Számítástechnika Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny Dienes Ádám 8.b 14. Pál Katalin
Angol Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny Gerencsér Luca 5.b 20. Ódor Anna
Számítástechnika Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny Németh Balázs 7.a 25. Pál Katalin
Angol Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny Piri Vivien 5.a 29. Ódor Anna
Matematika Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny Jakab Diána 6.a 34. Jakabné Varga Ildikó
  Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny Jakab Noémi 4.a 87. Frigyné Kiss Éva/Jakabné Varga Ildikó
Természetismeret Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny Jakab Diána 6.a 30. Jakabné Varga Ildikó
Rajz Anya és Apa munkahelye gyerekszemmel Horváth Dzsenna Romina 7.b arany Sejber Mihály
Rajz Anya és Apa munkahelye gyerekszemmel Drágos Lara 5.b arany Sejber Mihály
Csapat
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
Testnevelés Strandfoci elődöntő+döntő Frigy Bence 8.a 1. Pálla Csaba
    Németh Raul 7.b
    Keszthelyi Tibor 8.b
    Balogh Bence 8.a
    Nagy Joakim Ruben 8.a
    Smolczer Zoltán 8.b
    Varga Krisztián 8.a
    Maráci József 8.b
    Kántor György 7.a
Testnevelés Kinder+sport döntő Frigy Tibor  2.a 2. Kónyáné Novák Katalin
Takács Dorina 2.a
Sáry Dorka 2.a
Tóth Levente 2.b
Tóth Csenge 2.b
Horváth Anna 2.b
Csizmazia Péter 3.a
Bognár Kincső 3.a
Káldi Zalán 3.b
Kovács Mirella 3.b
Baranyai Máté 4.a
Molnár Jácint 4.b
Kiss Rebeka 4.b
Pintér Bianka 4.b
Számítástechnika Kozma László Országos Informatika verseny Szatmári Soma 7.b 4. Pál Katalin
Németh Balázs 7.a
Vass Zoárd 8.a
Komplex "Mosolyt az arcokra, melegséget a szívekbe!" Végh Franciska 5-8. 1.  
Dávid Anna  
Jakab Diána  
Káldi Réka  
Kántor György Jakabné Varga Ildikó
Kovács Milán Sejberné Szabó Marianna
Németh Raul  
Böröcz Máté  
Szabó Natália  
Szekeres Martin
Testnevelés Kinder+sport elődöntő, középdöntő Frigy Tibor  2.a 1. Kónyáné Novák Katalin
Takács Dorina 2.a
Sáry Dorka 2.a
Tóth Levente 2.b
Tóth Csenge 2.b
Horváth Anna 2.b
Csizmazia Péter 3.a
Bognár Kincső 3.a
Káldi Zalán 3.b
Kovács Mirella 3.b
Baranyai Máté 4.a
Molnár Jácint 4.b
Kiss Rebeka 4.b
Pintér Bianka 4.b

 

2015-2016. tanév
Egyéni          

tantárgy

megnevezés

versenyző

osztály

helyezés

tanára,

felkészítője

Rajz Nonprofit Kft. Jócselekedet Török Kiara

4.b

díjazott

Botfa Istvánné

Lövészet

Görgey Artúr Országos Lövészverseny

Ódor Kitti

8.b

11.

Piri I. Tamás

Lövészet

Görgey Artúr Országos Lövészverseny

Krisztánovics Adrienn

8.b

14.

Piri I. Tamás

Lövészet

Görgey Artúr Országos Lövészverseny

Tóth Erik

8.b

15.

Piri I. Tamás

számítástechnika

Kozma László Országos Informatika verseny

Varga Dávid

5.a

11.

Pál Katalin

természetismeret

Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny

Jakab Diána

5.a

7.

Jakabné Varga Ildikó

angol nyelv

Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny

Laki Vanessza

8.a

7.

Siposné Káldy Gyöngyi

angol nyelv

Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny

Tóth Andor

7.b

11.

Siposné Káldy Gyöngyi

angol nyelv

Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny

Ambrus Márk

7.a

13.

Siposné Káldy Gyöngyi

angol nyelv

Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny

Dienes Ádám

7.b

24.

Siposné Káldy Gyöngyi

számítástechnika

Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny

Palatin Gábor Ádám

7.a

22.

Pál Katalin

környezetünk

Mozaik Internetes Tanulmányi Verseny

Jakab Noémi

3.a

38.

 Jakabné Varga Ildikó

számítástechnika

Kozma László Országos Informatika verseny

Tánczos Martin

5.a

15.

Pál Katalin

számítástechnika

Kozma László Országos Informatika verseny

Németh Balázs

6.a

14.

Pál Katalin

számítástechnika

Kozma László Országos Informatika verseny

Szatmári Soma

6.b

18.

Pál Katalin

Vizuális kultúra

„Természet és Környezetvédelem” rajzpályázat

Horváth Kinga

5.b

különdíj

Sejber Mihály

Vizuális kultúra

„Természet és Környezetvédelem” rajzpályázat

Gaál Hanna

5.a

különdíj

Sejber Mihály

Vizuális kultúra

„Természet és Környezetvédelem” rajzpályázat

Kovács Georgina

5.a

különdíj

Sejber Mihály

testnevelés

Diákolimpia/Ugrókötél

Kiss Rebeka

3.b

4.

 Kenesei Szilvia

testnevelés

Diákolimpia/Ugrókötél

Kovács Mirella

2.b

6.

Kenesei Szilvia 

testnevelés

Diákolimpia/Ugrókötél

Pintér Bianka

3.b

26.

 Kenesei Szilvia

testnevelés

Diákolimpia/Ugróköteles futás

Kiss Rebeka

3.b

5.

 Kenesei Szilvia

testnevelés

Diákolimpia/Ugróköteles futás

Kovács Mirella

2.b

7.

 Kenesei Szilvia

testnevelés

Diákolimpia/Ugróköteles futás

Pintér Bianka

3.b

7.

 Kenesei Szilvia

Csapat          

tantárgy

megnevezés

versenyző

osztály

helyezés

tanára,

felkészítője

Testnevelés Strandlabdarúgó diákolimpia, Zánka Horváth Adrián
Frigy Balázs
Dávid Csongor
Kovács Márk
Koroknai Krisztofer
Ohr László
Németh Raul
Kántor György
Kovács Milán
Bódi Bálint
Horváth Krisztofer Milán
Baranyai Benedek
5-6-7-8. 3. (nem jutottak tovább) Pálla Csaba
Kovács Csaba

számítástechnika

Kozma László Országos Informatika verseny

Dienes Ádám
Tóth Andor
Varga Ádám

7.b
7.b
8.b

8.

Pál Katalin

irodalom

József Attila videópályázat

Drimmer Julianna,
Németh Evelin

8.a

különdíj

 

 

Középiskolák

Bolyai János

Kanizsai Dorottya

Premontrei Rendi

Nagy Lajos

Jurisich Miklós

Béri Balog Ádám

Gépipari szakközépiskola

Kereskedelmi és vendéglátói

Hermann Ottó

Élelmiszeripari

Rázsó Imre

Hefele Menyhért

Kölcsey Ferenc

Műszaki Szakképző

Savaria

Nádasdy Tamás

Horváth Boldizsár

Zrínyi Miklós

Ganz - Munkácsy

VM DASZK Vép

 

Hasznos linkek

Oktatási Hivatal

NYME PSZK

EEM

Osztályfőnök

MPT

MTT

E-tanárikar

TTE

Ökoiskola

 

Letöltések

Mérések

Felvételi

 

Levelezés

gmail.hu

indamail

freemail

gmail.com

 

Könyvkiadók

Mozaik kiadó

Műszaki kiadó

Apáczai kiadó

Nemzedékek tudása

 

 

Kardos László Általános Iskola, Vasvár, József Attila u. 23 - 25.
Telefon: 06 - 94 /573-100
OM azonosító: 036627
Intézményvezető: Sejberné Szabó Marianna
e-mail: iskola(kukac)kardos-vasvar.sulinet.hu