főoldalpályázatokdokumentumokArany Jánoseredményeinkinfo

VASVÁR

MozaWeb

Sulinet

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

Sulinet Digitális Tudásbázis

Google keresés

MAGYARORSZÁG

 Dr. Bendefy László Városi Könyvtár

Nagy Gáspár Kulturális Központ

Bodócky István: Függesztett térkonstrukció

 

 

 

 

 

 

Megyei

2017-2018. tanév
Egyéni
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
ének-zene Tiszán innen Dunán túl Országos Népdaléneklési Verseny Piri Vivien 6.a arany Farkas Anikó
számítástechnika Zrínyi-H-Multimédia Informatika verseny Purgai Zsolt  5.b 4. Pál Katalin
számítástechnika Zrínyi-H-Multimédia Informatika verseny Horváth Albert Flórián 6.b 15. Pál Katalin
számítástechnika Neumann – CEO megyei informatika verseny Tánczos Martin Gábor 7.a 7. Pál Katalin
számítástechnika Neumann – CEO megyei informatika verseny Horváth Albert Flórián 6.b 16. Pál Katalin
  Vas Megye Légpuskás Lövész Bajnoka Szabó Natália 8.b 1. Dienes Zoltán
  Vas Megye Légpuskás Lövész Bajnoka Szatmári Soma 8.b 2. Dienes Zoltán
  Vas Megye Légpuskás Lövész Bajnoka Zubor Márk 7.b 3. Dienes Zoltán
  Vas Megye Légpuskás Lövész Bajnoka Kutasi Brendon 7.b 4. Dienes Zoltán
rajz "Építsd a jövőd!" rajzpályázat Szabó Natália 8.b különdíj Sejber Mihály
magyar Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny Purgai Zsolt  5.b 1. Siposné Káldy Gyöngyi
  Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny Piri Vivien 6.a 3. Ódor Anna
  Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny Sipos Anna 7.b 5. Szalainé Kiss Viktória
  Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny Gerencsér Orsolya 8.a 6. Szalainé Kiss Viktória
matematika Zrínyi Matematika verseny Vinkelbauer Áron 2.b 7. Kovácsné Németh Edit
  Zrínyi Matematika verseny Frigy Tibor 3.a 7. Süle Erika
angol Országos angol nyelvű verseny Végh Franciska 7.b 6. Németh Nicolette
testnevelés Megyei Terematlétika/magasugrás Kántor György 8.a 1. Pálla Csaba
  Megyei Terematlétika/6 körös futás Horváth Lajos 8.a 3. Pálla Csaba
  Megyei Terematlétika/ medicinlabda lökés Horváth Lajos 8.a 5. Pálla Csaba
  NyelvÉsz verseny Horváth Albert Flórián 6.b továbbjutott Ódor Anna
rajz Vasi Vízmű rajzpályázat Orbán Vanessza 4.a díjazott Horváthné Kovács Katalin
lövészet IV. Görgey Artúr lövész emlékverseny Horváth Dzsenna Romina 8.b 2. Dienes Zoltán, Piri I.Tamás
    Kulcsár Kamilla 7.b 4. Dienes Zoltán, Piri I.Tamás
    Szabó Natália 8.b 5. Dienes Zoltán, Piri I.Tamás
    Kántor György 8.a 6. Dienes Zoltán
magyar XIII. Kincskereső megyei vers és prózamondó verseny Szaller Anna 4.b 1. Kovácsné Horváth Erika
technika Ismerem a technikai környezetemet” - Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi verseny Szatmári Soma 8.b 3. Dienes Zoltán
magyar Szép olvasási verseny-Szombathely Balogh Ramóna 2.b 3. Kovácsné Németh Edit
rajz "Közlekedésbiztonság gyermekszemmel" Szabó Natália 8.b különdíj Sejber Mihály
rajz "Sokat tud az én kezem…" gyermekrajz pályázat Szijártó Szonja 3.a Nívódíj Süle Erika
Csapat
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
számítástechnika Zrínyi-H-Multimédia Informatika verseny Purgai Zsolt  5.b 5. Pál Katalin
Horváth Albert Flórián 6.b
számítástechnika Neumann – CEO megyei informatika verseny Tánczos Martin Gábor  7.a 8. Pál Katalin
Horváth Albert Flórián 6.b
  Honvédelmi Többtusa Megyei verseny - lány Szabó Natália 8.b 1. Dienes Zoltán
    Varga Szilvia 8.b
    Horváth Dzsenna Romina 8.b
    Szabó Liliána 8.b
  Honvédelmi Többtusa Megyei verseny - fiú Szatmári Soma 8.b 1. Dienes Zoltán
    Kátor György 8.a
    Kutasi Brendon 7.b
    Zubor Márk 7.b
testnevelés Megyei Diákolimpia Kézilabda Sándor Ilona 5.a 3. Pálla Csaba
    Kiss Rebeka 5.b
    Tóth Gabriella 7.a
    Káldi Réka 7.b
    Kiss Kármen 5.a
    Dávid Anna 7.b
    Márton Sára 7.a
    Pintér Bianka 5.b
    Nagy Szintia 5.b
környezetismeret Vigyázz! Kész! Pénz! - Regionális Pénzügyi vetélkedő Nagy Zétény 1.a 1. Szakály Mónika
  Szijártó Barna    
  Papp Bence    
  Vinkelbauer Áron 2.b Kovácsné Németh Edit
  Kerner Zsolt    
testnevelés Megyei Diákolimpia Kézilabda elődöntő Káldi Réka 7.b 2. Pálla Csaba, Kovács Csaba
    Tóth Gabriella 7.a  
    Márton Sára 7.a  
    Dávid Anna 7.b  
    Sándor Ilona 5.a  
    Kiss Kármen 5.a  
    Kiss Rebeka 5.a  
    Pintér Bianka 5.a  
testnevelés Kézilabda megyei elődöntő-leány Horváth Kinga 7.a 1. Pálla Csaba, Kovács Csaba
    Frigy Veronika 7.b  
    Káldi Réka 7.b  
    Tóth Gabriella 7.a  
    Végh Franciska 7.b  
    Márton Sára 7.a  
    Koppán Alexa 7.b  
    Dávid Anna 7.b  
    Bertha Anna 7.b  
    Szabó Natália 8.b  
testnevelés Kézilabda megyei elődöntő-fiú Ódor Ármin 5.a 4. Pálla Csaba, Kovács Csaba
    Gombás Marcell 6.a    
    Molnár Kristóf 6.a    
    Balogh Kristóf 6.a    
    Wessely Bálint 6.a    
    Németh Richárd 5.b    
    Pintér Barnabás 5.b    
testnevelés Kézilabda megyei döntő-leány Horváth Kinga 7.a 5. Pálla Csaba, Kovács Csaba
    Frigy Veronika 7.b  
    Káldi Réka 7.b  
    Tóth Gabriella 7.a  
    Végh Franciska 7.b  
    Márton Sára 7.a  
    Koppán Alexa 7.b  
    Dávid Anna 7.b  
    Bertha Anna 7.b  
    Szabó Natália 8.b  
testnevelés Labdarúgás megyei elődöntő Kántor György 8.a 1. Pálla Csaba
    Németh Raul 8.b  
    Kovács Milán 8.b  
    Horváth Milán 8.b  
    Bódi Bálint 8.b  
    Vincze Bálint 7.a  
    Baranyai Benedek 7.a  
    Péter Dominik 7.a  
    Szekeres Martin 8.a  
    Horváth Rikárdó 8.b  
testnevelés Kézilabda megyei döntő-fiú Kántor György 8.a 4. Pálla Csaba, Kovács Csaba
    Németh Raul 8.b  
    Kovács Milán 8.b  
    Horváth Milán 8.b  
    Bódi Bálint 8.b  
    Vincze Bálint 7.a  
    Baranyai Benedek 7.a  
    Péter Dominik 7.a  
    Szekeres Martin 8.a  
    Horváth Lajos 8.a  
    Böröcz Máté 8.b  
testnevelés Labdarúgás megyei elődöntő Németh Richárd 5.b 5. Pálla Csaba
    Baranyai Máté 5.a  
    Ódor Ármin 5.a  
    Pintér Barnabás 5.b  
    Holdosi Szebasztián 5.a  
testnevelés Labdarúgás megyei döntő Kántor György 8.a 2. Pálla Csaba
    Németh Raul 8.b  
    Kovács Milán 8.b  
    Horváth Milán 8.b  
    Bódi Bálint 8.b  
    Vincze Bálint 7.a  
    Baranyai Benedek 7.a  
    Péter Dominik 7.a  
    Szekeres Martin 8.a  
testnevelés Strandlabdarúgás régiós elődöntő Kántor György 8.a 4. Pálla Csaba
    Németh Raul 8.b  
    Kovács Milán 8.b  
    Horváth Milán 8.b  
    Bódi Bálint 8.b  
    Vincze Bálint 7.a  
    Baranyai Benedek 7.a  
    Péter Dominik 7.a  

 

2016-2017. tanév
Egyéni
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
Irodalom Erdély: Zilah A költészet tavasza fesztivál Cséri Alexandra 8.a 3. Siposné Káldy Gyöngyi
Irodalom Bobai Versmondó verseny Cséri Alexandra 8.a 2. Siposné Káldy Gyöngyi
Angol  Országos angol nyelvi verseny Ambrus Márk 8.a 15. Siposné Káldy Gyöngyi
Magyar nyelv Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny Tóth Andor 8.b 16. Siposné Káldy Gyöngyi
Vizuális kultúra Brenner János rajzverseny Nagy Amanda 8.b különdíj Sejber Mihály
Vizuális kultúra Vas megye klímastratégiájának kidolgozása és szemléletformálás Kiss Katica 4.b 3. Sejber Mihály
Természetismeret Kaán Károly Jakab Diána 6.a 24. Jakabné Varga Ildikó
Számítástechnika Zrínyi-H-Multimédia informatika verseny Tánczos Martin 6.a 8. Pál Katalin
Számítástechnika Zrínyi-H-Multimédia informatika verseny Varga Dávid 6.a 15. Pál Katalin
matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny Frigy Bence 8.a 9. Jakabné Varga Ildikó
matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny Vinkelbauer Ákos 3.b 12. Németh Éva
matematika Zrínyi Ilona Matematikaverseny Szatmári Soma 7.b 18. Jakabné Varga Ildikó Kovács Csaba
számítástechnika Neumann- CEO megyei Informatika verseny Szatmári Soma 7.b 2. Pál Katalin
számítástechnika Neumann- CEO megyei Informatika verseny Németh Balázs 7.a 10. Pál Katalin
Csapat
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
Testnevelés Futball elődöntő, döntő Frigy Bence 8.a 1. Pálla Csaba
Németh Raul 7.b
Keszthelyi Tibor 8.b
Balogh Bence 8.a
Nagy Joakim Ruben 8.a
Smolczer Zoltán 8.b
Varga Krisztián 8.a
Maráci József 8.b
Kovács Milán 7.b
Kántor György 7.a
Testnevelés Futball elődöntő Horváth Dzsenna Romina 7.b 3. Pálla Csaba
Kaczor Bianka 8.b
Dóczi Barbara 8.b
Wágner Jenni  8.a
Varga Szilvia 7.b
Dávid Anna 6.b
Kóbor Boglárka 6.a
Szabó Natália 7.b
Papp Kinga 8.a
Testnevelés Diákolimpia Jakab Diána 6.a 6. Kovács Csaba
Horváth Kinga Rebeka 6.a
Tóth Gabriella 6.a
Frigy Veronika 6.b
Káldi Réka 6.b
Koppán Alexa 6.b
Végh Franciska 6.b
Dávid Anna 6.b
Bertha Anna 6.b
Nagy Laura 6.b
  "DADA" vetélkedő Magyar Adél 3.a 5. Leibinger Eszter
Bognár Kincső 3.a
Frigy Marcell 3.a
Szalai Benedek 3.a
"DADA" vetélkedő Kovács Mirella 3.b 3. Leibinger Eszter
Kanizsai Olívia 3.b
Tavasz Panna 3.b
Koppán Márk 3.b
Csecsemőgondozó Tóth Gabriella 6.a 7. Jakabné Varga Ildikó
Tánczos Kornélia 6.a Kovácsné Tasnádi Katalin
Jakab Diána 6.a  
Komplex Megsebzett bolygó Káldi Léna 7.b 9. Jakabné Varga Ildikó
Böröcz Máté 7.b
Jakab Diána 6.a
Tánczos Martin 6.a
Testnevelés III.korcsoport fiú kézilabda Kutasi Brendon 6.b 3. Pálla Csaba
Pintér Roland 6.b
Takács Bence 6.b
Konnáth Bence 6.b
Péter Dominik 6.a
Vincze Bálint 6.a
Giczi Márk 6.b
Baranyai Benedek 6.a
Bódi Bálint 7.b
Varga Dávid 6.a
Huszár Márk 6.a
Tánczos Martin 6.a
Fekete Patrik 6.a
Testnevelés IV.korcsoport fiú kézilabda Dedics Viktor 7.a 3. Pálla Csaba
Németh Raul 7.b
Kovács Milán 7.b
Böröcz Máté 7.b
Horváth Lajos 7.a
Kántor György 7.a
Varga Krisztián 8.a
Smolczer Zoltán 8.b
Frigy Bence 8.a
Nagy Joakim Ruben 8.a
Maráci József 8.b
Balogh Bence 8.a
  Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny Kutasi Brendon 6.b 4. Dienes Zoltán
Zubor Márk 6.b
Németh Balázs 7.a
Kántor György 7.a
Földrajz Klímavetélkedő Bódi Luca 8.b 7. Plótár Edina
Dienes Ádám 8.b
Tóth Andor 8.b
Számítástechnika Zrínyi-H-Multimédia informatika verseny Tánczos Martin 6.a 7. Pál Katalin
Varga Dávid
számítástechnika Neumann- CEO megyei Informatika verseny Szatmári Soma 7.b 2. Pál Katalin
Németh Balázs 7.a

 

 

2015-2016. tanév

Egyéni

 

 

 

 

 

tantárgy

megnevezés

versenyző

osztály

helyezés

tanára, felkészítője

Földrajz Teleki Pál földrajz verseny Tóth Andor

7.b

14-15.

Plótár Edina

kresz szakkör

Kerékpáros Ifjúsági Kupa

Kántor György

6.a

2.

Dienes Zoltán

számítástechnika

Gépiparis informatika verseny

Dienes Ádám

7.b

6.

Pál Katalin

számítástechnika

Tóth Andor

7.b

15.

Pál Katalin

matematika

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny

Vinkelbauer Ákos

2. b

4.

Kovácsné Németh Edit

magyar

Bendegúz Gyermek-és Ifjúsági Akadémia nyelvész tanulmányi verseny

Horváth Albert Flórián

4.a

3.

Némethné Auer Valéria

számítástechnika

Neumann-Ceo megyei informatika verseny

Dienes Ádám

7.b

9.

Pál Katalin

Palatin Ádám

7.a

19.

Pál Katalin

számítástechnika

Zrínyi-H-multimédia megyei informatika verseny

Szatmári Soma

6.b

4.

Pál Katalin

számítástechnika

Hefele-Ceo megyei informatika verseny

Varga Ádám

8.b

7.

Pál Katalin

számítástechnika

Dienes Ádám

7.b

15.

Pál Katalin

számítástechnika

Tóth Andor

7.b

17.

Pál Katalin

testnevelés

Diákolimpia

Varga Krisztián

7.a

13.

Pálla Csaba

testnevelés

Diákolimpia/ Ugrókötél

Kiss Rebeka

3.b

1.

 Kenesei Szilvia

testnevelés

Diákolimpia/ Ugrókötél

Kovács Mirella

2.b

2.

  Kenesei Szilvia

testnevelés

Diákolimpia/ Ugrókötél

Pintér Bianka

3.b

2.

  Kenesei Szilvia

Csapat

 

 

 

 

 

tantárgy, témakör

megnevezés

versenyző

osztály

helyezés

tanára, felkészítője

Fogyasztóvédelem Fogyasztóvédelmi verseny Magyar Éva
Szatmári Örsi
Tóth Andor

8.b
8.b
7.b

1.

Sejberné Szabó Marianna

Katasztrófa-védelmi szakkör

Katasztrófa-védelmi verseny

Varga Ádám,
Koroknai Krisztofer,
Konnáth Dominik,
Kántor György

6-7-8.

3.

Dienes Zoltán

Csecsemő-gondozás

Megyei Csecsemő-gondozó Verseny

Drimmer Julianna
Németh Evelin
Tóth Erik

8.a
8.a
8.b

5.

Jakabné Varga Ildikó Kovácsné Tasnádi Katalin

Testnevelés

Megyei diákolimpiai kézilabda döntő

Frigy Balázs
Dávid Csongor
Horváth Adrián
Smolczer Zoltán
Kovács Márk
Koroknai Krisztofer
Maráczi József
Balogh Bence
Nyúl Tibor
Nagy Joakim
Varga Krisztián
Ohr László

7-8.

4.

Pálla Csaba

Katasztrófa-védelem

Megyei Katasztrófa-védelmi Verseny

Kántor György
Konnáth Dominik
Koroknai Krisztofer
Varga Ádám

6.a
8.a
8.b
8.b

3.

Dienes Zoltán

Elsősegély

Megyei Elsősegély Verseny

Jakab Diána
Tóth Gabriella
Konnáth Dominik
Koroknai Krisztofer
Tóth Erik
Varga Ádám

5.a
5.a
8.a
8.b
8.b
8.b

5.

Jakabné Varga Ildikó

számítástechnika

Neumann-Ceo megyei informatika verseny

Dienes Ádám
Palatin Ádám

7.b
7.a

9.

Pál Katalin

számítástechnika Zrínyi-H-multimédia megyei informatika verseny

Szatmári Soma
Németh Balázs

6.b
6.a
7. Pál Katalin

számítástechnika

Hefele-Ceo megyei informatika verseny

Varga Ádám
Dienes Ádám
Tóth Andor

8.b
7.b
7.b

4.

Pál Katalin

Természet-tudományok

Bólyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn. Öveges versenye

Huszár Márk
Tánczos Martin
Szatmári Soma

5.a
5.a
6.b

arany minősítés

Fülöp Zsoltné Jakabné Varga Ildikó

Természet-tudományok

Bólyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn. Öveges versenye

Horváth Kinga
Jakab Diána
Tánczos Kornélia

5.a

ezüst minősítés

Fülöp Zsoltné Jakabné Varga Ildikó

Természet-tudományok

Bólyai János Gyak. Ált. Isk. és Gimn. Öveges versenye

Magyar Éva
Szatmári Örsi
Varga Ádám

8.b

ezüst minősítés

Fülöp Zsoltné Jakabné Varga Ildikó

 

 

Középiskolák

Bolyai János

Kanizsai Dorottya

Premontrei Rendi

Nagy Lajos

Jurisich Miklós

Béri Balog Ádám

Gépipari szakközépiskola

Kereskedelmi és vendéglátói

Hermann Ottó

Élelmiszeripari

Rázsó Imre

Hefele Menyhért

Kölcsey Ferenc

Műszaki Szakképző

Savaria

Nádasdy Tamás

Horváth Boldizsár

Zrínyi Miklós

Ganz - Munkácsy

VM DASZK Vép

 

Hasznos linkek

Oktatási Hivatal

NYME PSZK

EEM

Osztályfőnök

MPT

MTT

E-tanárikar

TTE

Ökoiskola

 

Letöltések

Mérések

Felvételi

 

Levelezés

gmail.hu

indamail

freemail

gmail.com

 

Könyvkiadók

Mozaik kiadó

Műszaki kiadó

Apáczai kiadó

Nemzedékek tudása

 

 

Kardos László Általános Iskola, Vasvár, József Attila u. 23 - 25.
Telefon: 06 - 94 /573-100
OM azonosító: 036627
Intézményvezető: Sejberné Szabó Marianna
e-mail: iskola.kardos.vasvar(kukac)gmail.com