főoldalpályázatokdokumentumokArany Jánoseredményeinkinfo

VASVÁR

MozaWeb

Sulinet

Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet

Sulinet Digitális Tudásbázis

Google keresés

MAGYARORSZÁG

 Dr. Bendefy László Városi Könyvtár

Nagy Gáspár Kulturális Központ

Bodócky István: Függesztett térkonstrukció

 

 

 

 

 

 

Levelező versenyek

2016-2017. tanév
Egyéni
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
Honismeret Országos honismereti tanulmányi verseny Berta Dániel 7.a 3. Sejberné Szabó Marianna
Honismeret Országos honismereti tanulmányi verseny Gerencsér Luca 5.b 1. Sejberné Szabó Marianna
Matematika TEKI-TOTÓ Jakab Noémi 4.a arany Frigyné Kiss Éva 
Számítástechnika Integrált Internetes Informatikaverseny Dienes Ádám 8.b 8. Pál Katalin
Tóth Andor 8.b 17. Pál Katalin
Nyelvtan Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia nyelvÉSZ Horváth Luca Alsóújlak (4.osztály) 1. Kónyáné Novák Katalin
Nyelvtan Tudásbajnokság Horváth Luca Alsóújlak (4.osztály) arany Kónyáné Novák Katalin
Matematika Tudásbajnokság Németh Réka Alsóújlak (4.osztály) arany Kónyáné Novák Katalin
Matematika Tudásbajnokság Török Viktória Alsóújlak (4.osztály) arany Kónyáné Novák Katalin
Matematika Tudásbajnokság Polgár János Attila Alsóújlak (2.osztály) arany Kónyáné Novák Katalin
           
           
Csapat
tantárgy megnevezés versenyző osztály helyezés tanára
Földrajz "Indulj el egy úton" Ambrus Márk 8.a 52. Plótár Edina
Dedics Virág 7.a
Frigy Bence 8.a
Gerencsér Orsolya 7.a
Horváth Dzsenna Romina 7.b 54.
Horváth Kitti 7.a
Takács Réka 7.a
Szathmáry Rozi 7.b

 

2015-2016. tanév
Egyéni

tantárgy

megnevezés

versenyző

osztály

helyezés

tanára,

felkészítője

Matematika Teki-Totó Szalai Benedek 2.a bronz Németh Éva
Matematika Teki-Totó Frigy Marcell 2.a arany Németh Éva
Matematika Teki-Totó Schermann Luca 2.b bronz Kovácsné Németh Edit
Matematika Teki-Totó Iván Szabolcs 1.b bronz Iván Gáborné
Matematika Teki-Totó Tavasz Botond 4.b arany Botfa Istvánné
Matematika Teki-Totó Szatmári Emese 4.b arany Botfa Istvánné
Történelem TITOK Magyar Éva 8.b 9. Németh Nicolette
Matematika Teki-Totó Jakab Noémi 3.a arany fokozat Módli Istvánné
Matematika Teki-Totó Szekeres-Catomio Emma 3.a arany fokozat Módli Istvánné

Honismeret

Országos Honismereti verseny

Gerencsér Luca

4.b

megyei 5.

Sejberné Szabó Marianna

Honismeret

Országos Honismereti verseny

Szatmári Emese

4.b

megyei 8.

Sejberné Szabó Marianna

Honismeret

Országos Honismereti verseny

Németh Balázs

6.a

megyei 3.

Sejberné Szabó Marianna

Honismeret

Országos Honismereti verseny

Kántor György

6.a

megyei 4.

Sejberné Szabó Marianna

 

 

 

Középiskolák

Bolyai János

Kanizsai Dorottya

Premontrei Rendi

Nagy Lajos

Jurisich Miklós

Béri Balog Ádám

Gépipari szakközépiskola

Kereskedelmi és vendéglátói

Hermann Ottó

Élelmiszeripari

Rázsó Imre

Hefele Menyhért

Kölcsey Ferenc

Műszaki Szakképző

Savaria

Nádasdy Tamás

Horváth Boldizsár

Zrínyi Miklós

Ganz - Munkácsy

VM DASZK Vép

 

Hasznos linkek

Oktatási Hivatal

NYME PSZK

EEM

Osztályfőnök

MPT

MTT

E-tanárikar

TTE

Ökoiskola

 

Letöltések

Mérések

Felvételi

 

Levelezés

gmail.hu

indamail

freemail

gmail.com

 

Könyvkiadók

Mozaik kiadó

Műszaki kiadó

Apáczai kiadó

Nemzedékek tudása

 

 

Kardos László Általános Iskola, Vasvár, József Attila u. 23 - 25.
Telefon: 06 - 94 /573-100
OM azonosító: 036627
Intézményvezető: Sejberné Szabó Marianna
e-mail: iskola(kukac)kardos-vasvar.sulinet.hu